O nas

Waszek od 1963 r.

Nasza firma jest zakładem rzemieślniczym, wykonującym usługi na zamówienie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Została założona w 1963r. jest firmą rodzinną w której tradycje i umiejętności branży tapicerskiej przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Meble, które wykonujemy ręcznie są egzemplarzami pojedynczymi, często niepowtarzalnymi, dobranymi do potrzeb naszych klientów i ich wnętrz. Posiadamy bardzo duży wybór tkanin tapicerskich.

Wytwarzamy również materace. Poświęcamy tej działalności dużo uwagi, ponieważ chcemy aby każdy z naszych klientów mógł wybrać odpowiedni dla siebie materac. Dlatego bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem i indywidualne doradztwo. Więcej o materacach przeczytasz tutaj!

Wszystkie produkty i materiały używane do wyrobu materacy posiadają atesty i gwarancje bezpieczeństwa. Nasze materace są bardzo solidnie wykonane, wygodne i wytrzymałe. Możemy się pochwalić długą listą zadowolonych klientów, którzy wracają do nas lub też polecają nas swoim bliskim i znajomym.